Aparatinės procedūros

SPA JET kapsulės programa

Tai ištisa sveikatos subalansavimo sistema. 26 vandens srovės vienu metu masažuoja visus žmogaus gyvybinius taškus. Taip oda patiria stiprų masažo poveikį. Masažas atpalaiduoja raumenis, užkerta kelia celiulitui. Šilto, šalto vandens čiurkšlės gerina kraujotaką, mažina nervinę įtampą, gerina vidaus organų veiklą, stabdo senėjimą, didina darbingumą. Vonia praturtinama dumbliais, negyvos jūros mineralais, druskomis.

Atliekamos programos: 1)svorio mažinimas; 2)odos jauninimas; 3)celiulito programa; 4)toksinų šalinimas; 5)miego meditacija; 6)garo, rūko terapija; 7)aromaterapija – „Vichy” dušas, 8)infraraudonųjų spindulių šiluma; 9)vibruojanti masažo lova.

30 min.   Kaina: 25,00 €

Hidromasažinė vonia

Povandeninio masažo metu atpalaiduojami raumenys, pašalinamas nuovargis, malšinamas raumenų skausmas , gerinama kraujotaka, medžiagų apykaita , mažinami vegetaciniai ir reflektoriniai sutrikimai. Puiki anticeliulitinė priemonė!

Procedūros tikslas – sustiprinti apsaugines ir atstatančias organizmo funkcijas, atblokuoti ir pagreitinti organizme cirkuliuojančių skysčių srautus. Procedūros metu atkuriama kraujotaka, atstatomas deguonies pritekėjimas į ląsteles bei skatinamas toksinų išvedimas.

Povandeninio masažo nauda: gerina kraujotaką ir limfotaką, audinių mitybą, sąnarinio skysčio išsiskyrimą ir medžiagų apykaitą, atpalaiduoja raumenis, padidėja sąnarių ir stuburo paslankumas, stangrėja oda, pagerėja medžiagų apykaita audiniuose.

60 min.   Kaina: 42,00 €

Parafino vonelė (plaštakoms arba pėdoms)

Parafinas turi daugybę naudingų savybių – tiek kosmetinių, tiek ir terapinių. Parafinas kosmetikoje dažniausiai naudojamas rankų ir pėdų priežiūrai. Vaškas yra natūrali minkštinamoji medžiaga, kuri padeda praturtinti ir sušvelninti odą. Kai parafinas yra dedamas ant odos, jis ne tik drėkina, bet palaiko nuolatinį odos drėgmės lygį dar kurį laiką po procedūros. Taip pat parafinas padeda atverti poras ir pašalinti negyvas odos ląsteles. Dėl to po parafino vonelės oda dar ilgą laiką atrodo gaivesnė ir švelnesnė.

Taip pat parafinas gali būti efektyviai naudojamas skausmo mažinimui, ypač žmonėms, kenčiantiems nuo artrito, fibromialgijos bei kitų sąnarių judrumo problemų.

Parafinas veikia kaip šilumos terapija ir gali padėti pagerinti kraujo cirkuliaciją, atpalaiduoti raumenis bei sumažinti sąnarių sustingimą. Parafino vonelės sumažina raumenų spazmus bei uždegimą, taip pat jomis galima gydyti ir patempimus.

15 min.   Kaina: 10,00 €