Smart spa pirtis

Unikali keramikinė pirtis individualioms procedūroms su nefrito akmenimis ir marmuro gultais.

Naudojimosi instrukcija:

Unikali keramikinė pirtis individualioms procedūroms su nefrito akmenimis ir marmuro gultais. Pirtyje rekomenduojame gulėti ant nugaros sulenkus kojas ir šildytis atrėmus jas į sieną. Efektyviam rezultatui pasiekti SMART pirtyje rekomenduojame lankytis reguliariai. Jeigu sportuojate ir norite mėgautis vanojimo programomis, tai darykite ne sporto dienomis. Jeigu esate po aktyvios treniruotės rekomenduojame tik šildytis 50 °C pirtyje 1 val., daryti 20 min. pertraukas, gerti vandens. Šlepetes palikti prie pirties durų. Į pirties zoną negalima neštis jokių gėrimų. Vardan jūsų saugumo, rekomenduojame į pirtį neiti su maudymo kostiumėliais, o eiti apsivyniojus kūną rankšluosčiu. Esant pirties erdvėje prašome nepilti savo atsineštų eterinių aliejų, vandens. Dėvėti vilnonę kepurę.

INDIVIDUALI KERAMIKINĖ PIRTIS

  • 1 val. 1-2 asmenys. Kaina: 30€. 2 val.: 50€  Papildoma valanda: 20€
  • 1 val. 3-4 asmenys. Kaina: 50€. 2 val.: 80€  Papildoma valanda: 30€
  • 1 val. 5-6 asmenys. Kaina: 70€. 2val.: 110€ Papildoma valanda: 40€

Nauja vanta (beržų, ąžuolo): 5 €; kenio vanta šaldyta: 15 €

VANDENS KUBILAS

  • Šalto vandens kubilas 10€
  • Šilto vandens kubilas 20€
  • Šiltas pieno, mineralų, vaistažolių kubilas 25€

*Į kainą įskaičiuota individuali zona: pirtis, šieno kambarys, masažo kambarys.

Rytietiška pasaka (turkiškas muilo masažas)

Viso kūno prausimas turkiškomis rožių kvapo, alyvmedžio muilo putomis. Ši procedūra atliekama ant „hamamo“ – šildomo gulto, šiltoje ir drėgnoje patalpoje. Kūno prausimas šarminėmis muilo putomis turi antibakterinį, priešuždegiminį poveikį.  Masažas gerina kraujotaką, suminkština ir atjaunina odą.

kūno procedūros

60 min.   Kaina: 50,00 €

Rytietiška pasaka – atjauninanti procedūra (turkiškas kūno šveitimas ir muilo masažas)

Viso kūno šveitimas „kesse“ pirštine bei turkiškomis rožių kvapo, alyvmedžio muilo putomis. Ši procedūra atliekama ant „hamamo“ – šildomo gulto, šiltoje ir drėgnoje patalpoje. Šveitimas „kesse“ pirštine pašalina suragėjusias odos ląsteles, nušveičia net iki trijų sluoksnių mirusios odos tuo atjauninanti epiderminį odos sluoksnį, skatina odos regeneraciją, o kūno prausimas šarminėmis muilo putomis turi antibakterinį, priešuždegiminį, detoksikuojantį poveikį odai. Masažas gerina kraujotaką, suminkština ir atjaunina odą. Nuostabios kūno procedūros.

90 min.   Kaina: 60,00 €

Rankšluosčio nuoma – 1€

Šlepečių nuoma – 1€

Chalatų nuoma – 3€

pirtis šiauliuose

Paklodžių nuoma – 2€

Esant poreikiui teikiame šių produktų nuomą ir pardavimą. Norėdami sutaupyti pasirūpinkite šiais dalykais prieš atvykdami pas mus.

Turėdami klausimų drąsiai kreipkitės facebook. Pirtis Šiauliuose.