Pristatymas ir apmokėjimas

Pirkėjas atsiskaito už prekes vienu iš šių būdų:
1. Už perkamas prekes atsiskaitoma per paysera.lt sistemą (pasirinkę šį mokėjimo būdą Jūs per paysera.lt sistemą būsite nukreipti į Jūsų banką ir iškarto galėsite atlikti atsiskaitymą už prekes, o pinigai pervedami nedelsiant). Paysera.lt bendradarbiauja su didžiausiais šalies bankais, taigi Jūs galite atsiskaityti per paysera.lt jei esate nors vieno banko klientas. Tai saugaus apmokėjimo garantas. Paysera.lt sukūrė jį tam, kad Jūs galėtumėte būti užtikrinti apmokėjimo būdų gausa ir saugumu atsiskaitant internetu.
2. Atsiskaitymas banko pavedimu naudojantis elektronine bankininkyste – tai išankstinis atsiskaitymas, kai Pirkėjas, perveda pinigus į el. parduotuvės banko sąskaitą.
UAB SPA grupė
Įmonės kodas: 303422390
Sąskaitos Nr. LT100009041615
Šiaulių Bankas
Banko kodas: 71800
Mokėjimas privalo būti atliktas per 48 (keturiasdešimt aštuonias) valandas nuo užsakymo patvirtinimo sistemoje. Kitu atveju užsakymas yra atšaukiamas.
Atsakomybė už Pirkėjo mokėjimo metu duomenų saugumą šiuo atveju tenka atitinkamam bankui, kadangi visos piniginės operacijos vyksta banko elektroninės bankininkystės sistemoje.
3. Pirkėjas, jei jis yra juridinis asmuo, turi teisę atsiskaityti už prekes apmokant pateiktą išankstinę sąskaitą (susisiekus su UAB SPA grupė el. paštu: info@spasiauliai.lt). Gavęs išankstinę sąskaitą Pirkėjas pinigus perveda į Pardavėjo sąskaitą išankstinėje sąskaitoje nurodytu terminu. Pirkėjui neapmokėjus išankstinės sąskaitos joje nurodytu terminu prekių užsakymas nėra vykdomas. Atsakomybė už Pirkėjo mokėjimo metu duomenų saugumą šiuo atveju tenka atitinkamam bankui, kadangi visos piniginės operacijos vyksta banko elektroninės bankininkystės sistemoje.


Užsakymai Lietuvoje siunčiami naudojantis Lietuvos pašto paslaugomis (1,99 eur), Omniva (2,49 eur) bei LP Express paštomatais (2,49 eur) arba DPD kurjerių paslaugomis (kaina 4,29 €). Visi užsakymai už Lietuvos teritorijos ribų siunčiami naudojantis Lietuvos pašto teikiamomis paslaugomis (kaina 8 €).

Prekės yra išsiunčiamos per 2 darbo dienas nuo apmokėjimo patvirtinimo. Esant poreikiui gauti prekes skubiai, prašome kreiptis nurodytais kontaktais.

Pirkėjas įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą.

Jeigu prekės pirkėjo nepasiekia arba yra pristatomos ne laiku dėl nuo pardavėjo nepriklausančių aplinkybių, pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų nesilaikymą.

Jeigu pirkėjo gautos prekės neatitinka jo užsakytų arba yra netinkamas jų kiekis, komplektacija ar pažeista pakuotė, pirkėjas privalo nedelsiant informuoti pardavėją el.paštu, pateikdamas nuotraukas.

Prekių spalva dėl pirkėjo naudojamo monitoriaus nustatymų gali nežymiai skirtis.