Ugnies stichija

UGNIES procedūros atliekamos tik terminėje (pirties, iki 50 °C) zonoje.

Šokolado masažas

Šis masažas  padės ne tik atsipalaiduoti, nuraminti įsitempusį kūną bei mėgautis maloniais kvapais, tačiau taip pat suteiks organizmui naudingų savybių.

Masažo metu naudojamos kakavos sudėtyje esančių veikliųjų medžiagų kompleksas neleis odai šerpetoti, suaktyvins ląstelių regeneraciją, padidins elastingumą ir suteiks odai geresnį tonusą.

Šokolado kvapas teigiamai veikia centrinę nervų sistemą, mažina nuovargį, suteikia papildomos energijos, kelia nuotaiką, stimuliuoja protinį ir fizinį pajėgumą. Taip pat, suteikia drėkinamąjį, regeneruojamąjį ir anticeliulitinį efektą, tonizuoja, pašalina negyvas odos ląsteles, ir minkština odą.

60 min.   Kaina: 42,00 €

Medaus masažas

Medus yra populiarus natūralios medicinos vaistas. Savo sudėtyje jis turi veikliųjų junginių, kurie padeda kovoti su mikrobais ir virusais. Medicinoje yra žinomos ir priešuždegiminės medaus savybės, kurios malšina skausmą ir atpalaiduoja.

Medaus masažo poveikis: kraujo cirkuliacijos ir limfos apytakos gerinimas; audinių aprūpinimas vitaminais ir mineralinėmis medžiagomis; organizmo valymas nuo toksinų; medžiagų apykaitos gerinimas; imuniteto stiprinimas; poodyje atsiradusių sąaugų pašalinimas.

Medaus masažas taikomas: celiulito gydymui, plaučių ligoms gydyti, neutralizuoti kasdieninės įtampos ir streso padarinius, nuovargiui pašalinti, grąžinti kūnui lengvumą ir atgaivą.

60 min.   Kaina: 42,00 €

Masažas Vaisių pasaka

Tai citrusinių vaisių – apelsinų, citrinų ir greipfrutų – procedūra kūnui, kuri pasižymi ne tik odą skaistinančiomis, jauninančiomis ir stangrinančiomis savybėmis, bet ir veikia žmogaus organizmą raminančiai, kelia nuotaiką bei skatina optimizmą. Šios procedūros metu galima kaskart rinktis skirtingą kūno kaukę (apelsinų, citrinų arba greipfrutų kvapo), todėl citrusinių vaisių kvapų puokštė visada atsiskleis vis kitomis spalvomis.

60 min.   Kaina: 42,00 €

Druskos pilingas

Pasak senovės Rytų išminties, druska ne tik turi įvairių gydomųjų savybių, tuo pačiu ji puikiai sugeria į save neigiamą energiją, tad labai tinka po įtemptos darbo dienos.

Mūsų naudojamos druskos kūnui yra praturtintos kedro, sibirinės pušies aliejais, kadagio ekstraktu, šaltalankio ekstraktu, intensyviai valo ir nušveičia odą. Sudėtyje esančių ekstraktų dėka minkština, maitina, atstato odą. Tai nepakartojama priemonė kūno odos priežiūrai, efektyviai stangrina, tonizuoja, drėkina odą. Geresniems rezultatams pasiekti rekomenduojama naudoti po pirties ar vonios procedūrų.

60 min.   Kaina: 42,00 €

Karštų akmenų viso kūno masažas

Efektyvumui pasiekti masažas atliekamas tik terminėje aplinkoje: marmurinėje pirtyje, kuri įkaista iki 50 laipsnių. Tokiu būdu šildomas kūnas ir iš apačios. Akmenys įkaitinami iki 50 – 60°C, tuomet dedami ant tam tikrų kūno taškų. Masažuotojas daro nestiprius judesius akmenimis, spaudžiant juos ant raumenų. Raumenys atsipalaiduoja, audiniai sušyla. Dėl to išsiplečia kraujagyslės, pagerinamas audinių aprūpinimas krauju, deguonimi.

60 min.   Kaina: 42,00 €

Vaisių, medaus, šokolado kūno masažo metu rekomenduojame įvyniojimo ritualą. Įvyniojimo metu žmogaus kūnas padengiamas procedūros metu naudojama medžiaga, kuri įsiskverbia į organizmą jį gydo ir maitina. Trukmė: 15 min. Kaina: 10,00 €

Rankšluosčio nuoma – 1€

Šlepečių nuoma – 1€

Chalatų nuoma – 3€

pirtis šiauliuose

Paklodžių nuoma – 2€

Esant poreikiui teikiame šių produktų nuomą ir pardavimą. Norėdami sutaupyti pasirūpinkite šiais dalykais prieš atvykdami pas mus.